Transport kontenerów, domów

transport kontenerówTransport kontenerów oferujemy na terenie całej Europy, dowozimy ładunki ponadgabarytowe w dowolny punkt wskazany przez klienta. Profesjonalna grupa do transportu ładunków nienormatywnych zapewnia zgodność z prawem kraju docelowego oraz zgodność z licencjami kierowców operujących.

Z nami Twój ładunek jedzie bezpiecznie i legalnie.

Przewóz domów, ładunków przekraczających wszystkie kategorie oraz kontenerów mieszkalnych oferujemy z zapewnieniem obsługi okołotransportowej i pilotażu. Rozumiemy jak ważne jest terminowe dowiezienie tego typu łądunków, większość transportów domów oraz ponadgabarytów odbywa się więc nocą, każdorazowo osiągamy 100% zgodność z literą umowy przewozu.

+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Odpowiadając na liczne zapytania dotyczące taniego transportu zestawów mieszkalnych, do klientów w Polsce gwarantujemy stałą niską cenę przewozu.

Transport kontenerów ponadgabarytowych

W naszych usługach znajdą Państwo również możliwość dowozu niskopodwoziowego, wykonujemy transport maszyn budowlanych na terenie całego kraju w najniższych cenach – zawsze także chwalimy się 100% dotrzymaniem terminów.

Dla nas nie ma ładunków niemożliwych do przewiezienia – potrzebujesz transportować jacht? Może chcesz przewieźć dom albo kontener mieszkalny dla robotników budowlanych? Zadzwoń do nas już teraz – zapewniamy, że wykonamy transport w cenie, która Cię zadowoli.

W Eurotrans Handzel masz pewność, że ładunek będzie na czas.

Transport morski kontenerów

Organizujemy również transport kontenerów droga morską, zapewniamy odpowiednią obsługę transportu morskiego kontenerów – cła, odprawy oraz załadunku. Realizujemy wszelkie sprawy portowe oraz organizujemy transport kombinowany morski – kolejowy w kraju docelowym.