Transport maszyn budowlanych

Transport maszyn budowlanych w Polsce i Europie oferujemy specjalistycznymi zestawami niskopodwoziowymi. Gwarantujemy pełną obsługę transportu maszyn budowlanych – od podjęcia i załadunku towaru, przez odpowiednie zabezpieczenia i ubezpieczenia transportu maszyn budowlanych aż po rozładunek w miejscu destynacji.

+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Transport koparki

transport maszyn budowlanychW Eurotrans Handzel stawiamy na rzetelny i terminowy transport maszyn budowlanych do inwestycji, prywatnych przedsięwzięć oraz zorganizowanych przetargów. Realizujemy transport koparki we wskazane miejsce w całej Unii Europejskiej oraz – jeżeli klient pragnie sprowadzić sprzęt z Chin, USA czy Afryki – służymy pomocą poprzez nasza działalność spedycyjną.

Posiadamy flotę odpowiednią do transportu różnego rodzaju sprzętu budowlanego od koparek po dźwigi i żurawie, posiadamy szerokie referencję w dostarczaniu tego typu ładunków.

Transport walca drogowego

Oferujemy szybki transport walca drogowego do budowy dróg w całej Polsce – sprawdź ofertę przewozową dla firm budowlanych – zadzwoń.

Transport ponadnormatywnych maszyn budowlanych

Świadczymy także usługi dowozu maszyn budowlanych potrzebnych do budowy autostrad, dróg oraz mostów.

Jeżeli poszukujesz rzetelnego przewoźnika dla swojego przedsięwzięcia – sprawdź nasze korzystne ceny! W naszej historii możemy pochwalić się przewozem maszyn budowlanych do Norwegii, Szwecji, Niemiec i Hiszpanii. Jesteśmy w stanie dostarczyć bezpiecznie i terminowo sprzęt budowlany, koparki, walce, dźwigi w dowolny punkt świata.

Zapewniamy także dowóz maszyn budowlanych w całym kraju – obsługujemy wszystkie województwa.