Transport maszyn rolniczych

transport maszyn rolniczych W naszej szerokiej ofercie odnajdziesz specjalistyczny transport maszyn rolniczych o dowolnym tonażu. Sprowadzamy różne rodzaje maszyn rolniczych z krajów Unii Europejskiej oraz USA ( dysponujemy możliwościami transportu z każdy punktu na świecie ).

+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Transport ciągników rolniczych

Gwarantujemy Ci dobór najlepszych zestawów do przewozu ciągników, kombajnów oraz innych agrotechnicznych maszyn potrzebnych w gospodarstwie.

Załatwiamy wszelkie formalności oraz organizujemy przejazdy z pilotami w przypadku wymagających kategorii przejazdu. Zapewniamy tani transport ciągników rolniczych z Holandii, Niemiec czy Francji.

Ubezpieczamy każdy transport – gwarantujemy dotrzymanie terminu zgodnie z literą umowy. W Eurotrans Handzel każde zamówienie obsługuje przeszkolony w transporcie maszyn rolniczych i ciągników konsultant – każda osoba odpowiedzialna posiada także odpowiednie licencje.

Transport kombajnów rolniczych

Realizujemy również transport kombajnów rolniczych wprost do gospodarstw w Polsce. Posiadamy we flocie pojazdy mogące transportować różne rodzaje kombajnów – oraz realizujemy transporty wielu kombajnów na raz ze zniżką.

Warunki transportu nienormatywnego

W przypadku wielu maszyn warto pamiętać, iż warunkiem obligatoryjnym obowiązującym w Polsce jest niepodzielność ładunku tj. przy transporcie nienormatywnym zgodnie z prawem o ruchu drogowym na jednym zestawie pojazdu może się znajdować tylko niepodzielny ładunek. Oznacza to, że auto ważące na pusto bez ładunku 16 ton, może przewieźć na podstawie zezwolenia przejazdu jedną koparkę o masie 30 ton, ale dwóch o masie 15 ton naraz już nie.